Bilişim Hizmetleri

Bilişim-Hizmetleri

Kalite anlayışını sürekli geliştirerek müşteri ve çalışanlarını geleceğe taşıyarak, sahip olduğu uzmanlıklar ve tecrübesi ile, önde gelen Bilgi Teknolojisi şirketi olmayı hedeflemektedir. Hizmetin ve yatırımın geri dönüşünü hesaplayarak bütün bu çözümleri müşterilerine katma değer sağlayacak şekile sunmaktadır.

  • Web Tasarım, Web Yazılım
  • Logo Tasarım, Katalog Tasarım
  • E-Ticaret, Yönetim Sistemleri
  • Müşteri Takip Sistemleri
  • Berkar Sanal Tur (360°) gibi bir çok bilişim alanında hizmetler vermekteyiz.

WEB TASARIM HİZMETLERİ

İnternet teknolojileri ile senelerdir çalışıyor olmanın bize kazandırdığı deneyim ile, içerisinde grafik öğelerin, fotoğrafların, animasyonların, seslerin ve videoların bulunabildiği, yüksek kalitede web siteleri yaratıyoruz.


E-TİCARET HİZMETLERİ

Kullanımı kolay profesyonel bir e-ticaret sistemine sizde sahip olun, satış yapmaya,yeni müşteriler kazanmaya bugünden başlayın.


SANAL TUR HİZMETLERİ

360 derece sanal tur hizmetimiz ile ziyaretçilerinize firmanızı 3 boyutlu olarak gezebilmelerini sağlayabilirsiniz.


İNTERNET REKLAMCILIĞI HİZMETLERİ

Google Adwords, Facebook, Twitter, Instagram ve diğer internet mecralarına reklam veriyorsanız size iyi bir yardımcı şart.


SEO HİZMETLERİ

Sitenizin arama motorlarında (Google,Yandex) görünürlüğünü arttırarak sitenizin daha fazla ziyaretçi almasını sağlıyoruz.


KURUMSAL KİMLİK HİZMETLERİ

Kurumsal Kimlik Çalışmaları, Logo Tasarımı, Kartvizit, Katalog, Broşür, Afiş Tasarımı uzman grafikerlerimiz ile destek sağlamaktayız.


WEB YAZILIM HİZMETLERİ

Ekibimizin yazılım geliştirme metodolojisi ve teknolojisi, sağlam yazılım mühendisliği ve risk yönetimi pratiklerini kapsayarak, müşterilerimizin uygulamalarını çok hızlı geliştirerek teslim edilmesi amacı ile tasarlanmıştır.


MOBİL WEB HİZMETLERİ

Kullanımı kolay profesyonel bir e-ticaret sistemine sizde sahip olun, satış yapmaya,yeni müşteriler kazanmaya bugünden başlayın.


 

İlgili Birim:

Bilişim Hizmetleri

İşveren:

Berkar Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.

İşveren Website:

Yayın Tarihi:

13 Nisan 2016