Gıda & Narenciye

Gıda-Narenciye

Narenciye üretim, paketleme ve ihracatçı bir firma olarak kısa bir sürede büyük bir gelişim ve büyüme gösterdik. Yıllık 20.000 Ton narenciye ürünleri ihracatı ile firmamız sektörün önde gelen temsilcileri arasına girdik ve hala hizmet vermekteyiz.

  • Ekvatordan muz temini
  • Çikolata üretim hammaddeleri temini
  • Amerika, Şili, Özbekistan, Ukrayna’dan ceviz temini
  • Narenciye paketleme hizmetleri
  • Limon, Mandalina, Portakal ürünleri temini

ÜRETİM HİZMETLERİ

Portakal, limon, mandarin ve greyfurt (altıntop) gibi “Citrus” cinsine ilişkin türleri içermektedir. Bu bitkilerin meyvelerinden gıda olarak yararlanıldığı gibi kabuklarından, yapraklarından ya da çiçeklerinden parfümeride koku vermekte kullanılan uçucu yağlar da elde edilmektedir.


PAKETLEME HİZMETLERİ

Ürünlerinizin yurt içi ve yurt dışı talebini artırmak adına kaliteli paketleme planlaması ve doğru pazarlama kanallarının kullanımı enstrümanlarını organize bir şekilde ve ülke politikası olarak yürütmeyi sağlıyoruz.


İHRACAT HİZMETLERİ

Adını ve kalitesini kanıtlamış markaların, standartlara uygun ürünlerini yurtiçinde çeşitli noktalara gönderdiği gibi, yurt dışında da Rusya, Ukrayna, İngiltere, Hollanda, Almanya, Avusturya, Fransa, Macaristan, Sırbistan, Kosova, Makedonya, Azerbeycan, Irak ve İran gibi ülkelere ihracat yapmaktayız.


 

İlgili Birim:

Gıda & Narenciye

İşveren:

Berkar Tarım ve Gıda Ltd. Şti.

İşveren Website:

Yayın Tarihi:

13 Nisan 2016